‘लाल्टिन’ मा प्रियंका कसकी ?

यही जेष्ठ २६ गतेबाट अल नेपाल प्रदर्शनमा आउन लागेको सिनेमा हो ‘लाल्टिन’ । लगातार एकपछि अर्को फिल्ममा रुचाइएको प्रियंका कार्की र दयाहाङ् राईको जोडीलाई यो फिल्ममा पनि दर्शकहरुले देख्न पाउँदैछन् । तर, ‘लाल्टिन’ को रिलिज डेट घोषणा भएको दिनदेखि दया र प्रियंका फिल्मको प्रचार-प्रसारमा काहिँ कतै देखिएका थिएनन् । यसै क्रममा दयाहाङ् राई भने सोमवार मिनभवनको एभरेष्ट फिल्म एकेडेमीमा भेटिए । झण्डै १ महिना लामो राजधानी बाहिरको बसाईपछि काठमाडौं फर्किएका दयाले ‘लाल्टिन’ मा आफ्नो भूमिकाले दर्शकहरु सप्राइज हुने बताए ।
‘फिल्म ‘लाल्टिन’ले तपाईको साथ पाएन नी ?’ भन्ने पत्रकारको प्रश्नको उत्तर दिँदै दयाहाङ्ले भने, ‘एक फिल्मको सुटिङका लागि म करीब ४० दिनदेखि राजधानी बाहिर थिए । अस्ती मात्र काठमाडौं आएको हुँ । ‘लाल्टिन’ को प्रचारमा नचाहेर नहिँडेको होइन कार्यव्यस्तताका कारण समय दिन नपाएको हुँ ।’ उनले अपराधिक घट्नामा आधारित भएर फिल्म ‘लाल्टिन’ निर्माण भएको बताए ।
फिल्मका अर्का मुख्य कलाकार निर्जन थापाले भने, ‘लाल्टिनलाई लिएर निकै उत्साहित छु । फिल्ममा कमेडी, एक्शन, सस्पेन्स, रोमान्स र म्यासेज पनि छ । फिल्मको म्यूजिक सबैभन्दा बलियो छ ।’ उनले फिल्ममा प्रियंका र दयाहाङ्को जोडीसँगै आफ्नो र प्रियंकाको जोडी पनि दर्शकहरुले हेर्न पाउने बताए । त्यस्तै, फिल्मका अर्का कलाकार राज कटुवालले ‘लाल्टिन’लार्ई दर्शकहरुले भरपूर मनोरञ्जन दिने दावी गरे ।
दयाहाङ्, निर्जन, राज र प्रियंकाका अलवा फिल्ममा केकी अधिकारी, जनक बर्तौला, अर्जुन जंग शाही, ए. गुरुङ  लगायतका कलाकारको पनि मुख्य भूमिका छ । एमसन पिक्चर्सको ब्यानरमा भानु प्रतापको प्रस्तुती रहेको फिल्म ‘लाल्टिन’ मा अनिम श्रेष्ठ र राज केसीको लगानी रहेको छ । देव कुमार श्रेष्ठले फिल्मलाई निर्देशन गरेका हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

कात्तिक १६ देखि फिल्म साउथ एसिया सुरु हुँदै

 काठमाडौं – दक्षिण एसियाली डकुमेन्ट्रीहरुलाई समेटिएर सुरु गरिएको ‘फिल्म साउथ एसिया’ नामक फिल्म महोत्सव कात्तिक १६ देखि ललितपुरको यलमाया केन्द्रमा सुरु हुने भएको छ। भारतीय भारतीय पत्रकार शशी कुमारले महोत्सवको उद्घाटन गर्नेछन्। ‘वृत्तचित्र: एक साक्षी’ नाराका साथ सुरु हुन लागेको ...