कानुन तथा न्याय मन्त्री थापा सम्मानीत

पोखरा २१ साउन

कानुन तथा न्याय मन्त्री यज्ञ वहादुर थापा काठमाण्डौमा सम्मान गरीएको छ । काठमाण्डौमा एक कार्यक्रमका विच उहाँलाई सम्मान गरएिको हो । वेगनास सेवा सदन काठमाण्डौको १४ औ साधारण सभाको अवसर पारेर मन्त्री थापालाई सम्मान गरेको हो । कार्यक्रममा वोल्दै मन्त्री थापाले आफ्नो ठाउँ र क्षेत्रको विकासका लागी आफ्नो क्षमताले भ्याए सम्म राजनितीक पुर्वाग्रह नराखी काम गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नु भएको छ । सोही कार्यक्रममा सस्थाका सल्लाहकार एंव पुर्व स्वास्थ्य मन्त्री खगराज अधिकारीले सिंगो कास्की र यस भित्र पर्ने वेगनास र रुपा तालको संरक्षणमा विशेष जोड दिन आग्रह गर्नु भएको थियो । सदनका अध्यक्ष हेमराज रानाभाटले माननिय मन्त्रीलाई सम्मान पत्र, दोसल्ला र अविरले सम्मान गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य ई चेतनाथ वाण्डे र सञ्चालन सस्थाका सचिव डा श्रीप्रसाद कडेंलले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

रोट्याक्ट क्लव लेखनाथको अध्यक्षमा न्यौपाने

लेखनाथ २० जेष्ठ रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथको अध्यक्षमा सुजन न्यौपाने चयन भएका छन् । वर्ष २०१७। १८ का लागी अध्यक्षमा पोखरा लेखनाथ २९ निवासी न्यौपाने निर्विरोध चयन भएका हुन् । क्लवको उपाध्यक्षमा चिरञ्जीवी न्यौपाने, प्रसिडेन्ट इलेक्टमा सन्दिप पौडेल, सचिवमा शिवराज ...