युवा व्यवसायीको साथ, मेरो जित सुनिश्चत ः धिरज श्रेष्ठ

युवा व्यवसायी धिरज कुमार श्रेष्ठ लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघको ११ औ अधिवेसनमा कार्यसमती सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिएका छन् । मेरिना कन्स्ट्रसनका सञ्चालक रहेका उनी युवा व्यवसायीहरु सवैको साथले विजयी हुनेमा निश्चित देखीएका छन् । निर्माण व्यवसायी र युवाहरुका आकर्षणका केन्द्र वनेका उनी राजनिती, समाज सेवा देखी विकास निर्माणका काम सम्म अग्रसर रुपमा छवी वनाएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

रोट्याक्ट क्लव लेखनाथको अध्यक्षमा न्यौपाने

लेखनाथ २० जेष्ठ रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथको अध्यक्षमा सुजन न्यौपाने चयन भएका छन् । वर्ष २०१७। १८ का लागी अध्यक्षमा पोखरा लेखनाथ २९ निवासी न्यौपाने निर्विरोध चयन भएका हुन् । क्लवको उपाध्यक्षमा चिरञ्जीवी न्यौपाने, प्रसिडेन्ट इलेक्टमा सन्दिप पौडेल, सचिवमा शिवराज ...