रामवावु भण्डारी

स्थानिय तहको चुनाव पछी नेपालमा प्रदेश साँसद् केन्द्रिय सांसद्को वहस र चर्चा चोक, पसल देखी अधिकांस स्थानमा हुन थालेको छ । लामो समय पछी देशमा स्थानिय चुनाव सम्पन्न भएको छ । केन्द्रको अधिकार घर दैलोमा आएको छ । समय परिवर्तन सँगै देशले विकासको रफ्तारमा तिव्र रुपमा अगाडी वढेको देखीन्छ ।
नेपाली काग्रेसको राजनीती २००७ साल भन्दा अगाडी नै शुरु भएको हो । नेपालमा प्रजातन्त्रीक पार्टीको रुपमा आफूलाई अब्बल वनाएका छन्, काग्रेसमा नेता तथा कार्यकर्तामा ।
२०३६ साल देखी निरन्तर रुपमा नेपाली काग्रेसको राजनितीमा लागेका नेता हुन् रामवावु भण्डारी । २०४२ साल जेठ ६ गते घरैवाट जेल चलान भएका उनी २०४६ सालमा प्रहरीको घेरावन्दी सहित जेल चलान गरी चरम यातना भोगेका थिए । २०५१ को फागुनमा पृथ्वी नारायण क्याम्पसको स्ववियु सभापतीको उम्मेदवार भई निरन्तर विद्यार्थी राजनिती देखी नेपाली काग्रेसको राजनीतीमा सक्रिय रुपमा अग्रपंतीमा देखीएका छन् ।
कास्की जिल्लामा राजनीती क्षेत्रमा अब्बल छाप वनाउन सफल नेता रामवावु भण्डारी सवैलाई मिलाएर लैजान सक्ने असल राजनितीज्ञका रुपमा मानीएका छन् । नजिकै आएको प्रदेशको चु्नावमा उम्मेदवार वन्ने तयारीमा रहेका भण्डारी आफूले टिकट पाएमा चुनाव जित्ने निश्चित भएको ठोकुवा समेत गरेको पहिलोपाना डट कम लाई जानकारी दिएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

रोट्याक्ट क्लव लेखनाथको अध्यक्षमा न्यौपाने

लेखनाथ २० जेष्ठ रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथको अध्यक्षमा सुजन न्यौपाने चयन भएका छन् । वर्ष २०१७। १८ का लागी अध्यक्षमा पोखरा लेखनाथ २९ निवासी न्यौपाने निर्विरोध चयन भएका हुन् । क्लवको उपाध्यक्षमा चिरञ्जीवी न्यौपाने, प्रसिडेन्ट इलेक्टमा सन्दिप पौडेल, सचिवमा शिवराज ...