मिस क्विन लेखनाथ मंसिर ८ गते

पोखरा २३ मंसिर
तेस्रो सस्करणको मिस क्विन लेखनाथ यही मंसिर ८ गते पोखरा सभागृहमा हुने भएको छ । १२ जना प्रतियोगी गरेको प्रतियोगिता हाल प्रशिक्षण जारी रहेको कार्यक्रम संयोजक सन्दिप पौडेलले जानकारी दिनुभयो । लेखनाथ मिडिया हाउसको आयोजना, सेभेन मिडिया नेटवर्कको व्यवस्थापन र फोटोमण्डलको सहयोगमा हुने प्रतियोगितामा विजेताले स्कूटरका साथै अन्य धेरै पुरस्कार रहेको आयोजकले जानकारी वताएका छन् । लेखनाथ क्षेत्रमा एक मात्र प्रतियोगिता रहेकोले विशेष महत्व राख्ने गरेको स्थानियहरु वताउँछन् । यस अघि पहलो मिस क्विन लेखनाथमा सुलोचना श्रेष्ठ र दोस्रो अनुराधा लामीछाने वनिसकेकी छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

‘प्रेमगीत २’ को कन्सर्टमा झुम्यो एघार शहर

साउन १३ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको फिल्म ‘प्रेमगीत २’ ले मोफसलको देशदौडाहा सकेर काठमाडौं फर्किएको छ । दमौलीदेखि नेपालगंज हुँदै बिर्तामोडसम्म झण्डै दुईहप्ता लामो सांगीतिक कन्सर्ट सकेर ‘प्रेमगीत’ टोली आइतवार राजधानी फर्किएको हो । यो महंगो सांगीतिक यात्रामार्फत फिल्मका कलाकारदेखि ...