‘बटरफ्लाई’ को टाइटल गीत सार्वजनिक

काठमाडौं । २८ पुसबाट दर्शक माझ आउँने तयारीमा रहेको चलचित्र ‘बटरफ्लाइ’को गीत सार्वजनिक गरिएको छ । प्रदर्शन मिति नजिकिँदै गर्दा निर्माण युनिटले ‘टाइटल गीत’ प्रचारका लागि सार्वजनिक गरेको हो ।

स्याड भर्सनको शिर्ष गीतमा स्वर युवराज चौलागाईंको छ, भने संगीत विकास चौधरीले दिएका छन् । सुरज लामिछानेको शब्दरहेको गीतमा  कोरियोग्राफी कविराज गहतराजको छ । गीत आर्यन अधिकारी र प्रियंका कार्की माथी छायाँकन गरिएको छ ।

चलचित्रमा अर्पण थापा, रविन्द्र खड्का, पुरज थापा, सुष्मा कार्की, सुरविर पण्डित, मोहन निरौंला, राम बुढाथोकी र माधव पण्डितको मुख्य भुमिका रहेको छ ।

ओम प्रतिक गुरुङले निर्देशन गरेको चलचत्रिमा विकाससँगै अर्जुन पोखरेल र दीपक शर्माको समेत संगीत छ । रमेश प्रजापति कार्यकारी निर्माता रहेको चलचित्रमा सरोज शाह र मन्दिल श्रेष्ठ सह निर्माता रहेको छन् । चलचित्रमा मुख्य निर्मातामा पुष्पाञ्जली अधिकारी ‘सखा’, रामशरण राना र भुपेन्द्र सुवेदी हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

‘प्रेमगीत २’ को कन्सर्टमा झुम्यो एघार शहर

साउन १३ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको फिल्म ‘प्रेमगीत २’ ले मोफसलको देशदौडाहा सकेर काठमाडौं फर्किएको छ । दमौलीदेखि नेपालगंज हुँदै बिर्तामोडसम्म झण्डै दुईहप्ता लामो सांगीतिक कन्सर्ट सकेर ‘प्रेमगीत’ टोली आइतवार राजधानी फर्किएको हो । यो महंगो सांगीतिक यात्रामार्फत फिल्मका कलाकारदेखि ...