लेखनाथ जेसिसको अध्यक्षमा ओझा

लेखनाथ २९ मसिर
लेखनाथ जेसिसको अध्यक्षमा शालिकराम ओझा निर्वाचित भएका छन् । सस्थाको २० औ वार्षिक साधारण सभा तथा १९ औ अधिवेशनवाट ओझालाई सर्वसम्ममत रुपमा निर्वाचित गरेको छ । सस्थाको कार्यकारीणी उपाध्यक्षमा सन्तोष गुरुङ्ग र कमल गौतम, निवर्तमान अध्यक्ष सन्दिप ढुंगाना, कानुनी सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी न्यौपाने, महासचिव रोशन अधिकारी, सहसचिव सुजन न्यौपाने, कोषाध्यक्ष नवराज पौडेल उपाध्यक्षमा मधुसुधन कोइराला, नारायण आचार्य, अनुराधा लामीछाने, कृष्ण तिवारी, शाखा सम्पादक चन्द्र प्रकाश ढुंगाना, वृद्धी सभापती अमृत थापा, पिआरओ उत्तम श्रेष्ठ, सचिवालय संयोजक प्रदिप आचार्य, संघसंस्था संयोजक गोपी किशन तिवारी, सल्लाहकारहरुमा टंक प्रसाद लामिछाने, रिता भट्टराई, दिपक अधिकारी, शिव प्रसाद भण्डारी, वद्री पौडेल लगाएतको समिती गठन गरेको निर्वाचन अधिकृत तथा पुर्व अध्यक्ष विनोद लामीछानेले जानकारी दिनुभयो ।
कार्यक्रममा धन्यवाद ज्ञापन पुर्व अध्यक्ष अर्जुन ओझाले गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

  जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न पोखरा २९ असोज पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका ३१ बेगनासमा रहेको जनमार्ग बचत तथा ऋण सहकारी, सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा जनप्रतिनिधी पुर्णाखर पाण्डे को प्रमुख, आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको छ । सस्थाका अध्यक्ष मनिराम कडेलको ...