अनुप विक्रम शाही सेभेन वन्डर्समा

लेखनाथ २६ पौष
नायन अनुप विक्रम शाही पोखरा लेखनाथ २७ तालचोकमा रहेको सेभेन वन्डर्स रिसोर्टमा पुगेका छन् । व्रजर पेन्ट्सको व्राण्ड एम्वेस्डर समेत रहेका शाही रंगको प्रचार प्रशार गर्ने क्रममा र रिसोर्टको अवलोकन गर्न त्यहाँ पुगेको रिसोर्ट सञ्चालक अर्जुन भण्डारीले जानकारी दिए । अवलोकन गर्ने क्रममा शाहीले रिसोर्ट राम्रो रहेको र केही नयाँपन दिन अनुरोध समेत गरेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

‘प्रेमगीत २’ को कन्सर्टमा झुम्यो एघार शहर

साउन १३ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको फिल्म ‘प्रेमगीत २’ ले मोफसलको देशदौडाहा सकेर काठमाडौं फर्किएको छ । दमौलीदेखि नेपालगंज हुँदै बिर्तामोडसम्म झण्डै दुईहप्ता लामो सांगीतिक कन्सर्ट सकेर ‘प्रेमगीत’ टोली आइतवार राजधानी फर्किएको हो । यो महंगो सांगीतिक यात्रामार्फत फिल्मका कलाकारदेखि ...