नेरेसो शिसुवा उप साखाको सभापतिमा पौडेल

लेखनाथ,२७ पुस ।

नेपाल रेडक्रस सोसाईटी शिसुवा उप साखाको बिहिबार सम्पन्न १०औं बार्षिक साधारण सभा तथा अधिबेसनले आगामी कार्यकालका लागि विश्वमोहन पौडेललाई सभापतिमा चयन गरेको छ ।

सर्वसम्वत रुपमा चयन भएको कार्यसमितिको कार्यविभाजन पछि गर्ने गरि समितिको सदस्यहरुमा निबर्तमान सभापति सोभामोहन पौडेल,विश्वराज लामिछाने,दिपकराम ढेवाजु,उदयवहादुर बस्नेत,रामचन्द्र पौडेल,कृष्णमोहन पौडेल,ज्योती थापा,चन्द्रा बराल र सनकराज लामिछाने रहेका छन् ।

यस अघि कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै एसस्कर सदस्य मित्रलाल लामिछानेले सेवाको भावनाले गरिने जुन सुकै कामले पनि सार्थक रुप लिने भएकाले रेडक्रसले आत्मसाथ गरेका शिध्यान्तहरुको परिपालन गरि अगाडी वढ्न आग्रह गरेका थिए ।

उप साखाका सभापति सोभामोहन पौडेलको अध्यक्षतामा भएको सो कार्यक्रममा कास्की साखाका सदस्य सुसिला पराजुली,निर्वतमान अध्यक्ष देबमणि भण्डारी,सल्लाकार डिल्लीराज पौडेल,कमलनाथ कुवँर,महिला सदस्य विन्दु भण्डारी र कोषाध्यक्ष विश्वराज लामिछाने लगाएतले आ आफनो धारणा राखेका थिए ।

उप साखाका सचिव विश्वमोहन पौडेलले संचालन गरेको सो कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य उप सभापति सनकराज लामिछानेले गरेका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

  जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न पोखरा २९ असोज पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका ३१ बेगनासमा रहेको जनमार्ग बचत तथा ऋण सहकारी, सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा जनप्रतिनिधी पुर्णाखर पाण्डे को प्रमुख, आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको छ । सस्थाका अध्यक्ष मनिराम कडेलको ...