रेडियो लेखनाथ आठौ वर्षमा प्रवेश

माघ १५

लेखनाथ कास्की कास्कीको पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका २६ सुन्दरीबजारमा रहेको लेखनाथकै पहिलो सामुदायिक रेडियो लेखनाथ १०६.६ मेगाहर्ज मंगलबारदेखि आठौ वर्षमा प्रवेश गरेका छन । लेखनाथ सामुदायिक विकास तथा सञ्चारकेन्द्रद्धारा सञ्चालित रेडियोले मंगलबार आफ्नो स्थापनाको दिवस पारेर विविध कार्यक्रम आयोजना गरेको रेडियोले जनाएको छ । वि।सं २०६७ साल माघ १६ गते शहिद दिवसको दिन पारेर रेडियोले प्रसारण प्रारम्भ गरेको थियो । रेडियोको प्रसारण केन्द्र कास्कीको साविकको लेखनाथ नगरपालिका वडा नं ३ सुन्दरीबजारमा रहि कास्की पर्वत , वाग्लुङ, स्याङजा, तनहु लगायत जिल्लाहरुमा सुन्न सकिने छ। रेडियोका अध्यक्ष रामकृष्ण जिसीले रेडियो लेखनाथलाई समुदायको आफ्नै बनाउन र युवा पुस्तामा युग सुहाउदो कार्यक्रम उत्पादन तथा प्रसारण गरिदै आएको बनाउनु भयो । दैनिक १७ घण्टा ३० मिनेट सञ्चालित रेडियोले नियमित प्रसारण अन्र्तगत राष्ट्र तथा राष्ट्रिय भाषामा समाचार, विविध मनोरञ्जनात्मक ,शिक्षामुलक ,सूचना र युग सुहाउदो प्रकृतिका प्रसारणका साथै प्रत्यक्ष रुपमा श्रोता सहभागिता रहने फोन इन एवं विविध महत्वपूर्ण उतसव तथा महोत्सव सभा समारोह स्थलबाट प्रत्यक्ष प्रसारण लगायतका कार्यक्रमहरु गर्दै आएको छ । सञ्चार माध्यम मार्फत पर्यटकिय क्षेत्र सात तालको वाटिका शहरलाई संसार भर परिचित गराउदै अघि बढाउने उदेश्य रहेको अध्यक्ष जिसीले बताए । समाजमा गरिव वर्गको छोराछोरीलाई उच्च शिक्षाको लागि सहयोग गर्दै आएको छ । विभिन्न क्लव तथा आमा समुहलाई आर्थिक तथा भौतिक सहयोग गर्दै आएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

प्रधानमन्त्री देउवाले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दै, राजीनामा आउने

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दैछन् । उनले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दै राजीनामाको घोषणा गर्ने कार्यक्रम रहेको स्रोतले बताएको छ । मंगलबार साँझ बसेको केही मन्त्रीहरु र नेताहरुसंगको छलफलपछि देउवाले राष्ट्रकै नाममा संवोधन गरी राजीनामा दिने मनस्थिति ...