रोटरी रोट्याक्ट लेखनाथको स्वास्थ्य शिविरमा ८०० जना लावान्वीत

लेखनाथ २३ पौष

रोटरी र रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथले लमजुङ्गको मध्यनेपाल नगरपालिका २ तान्द्रङ्ग, टक्सारमा वृहत स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न गरेको छ । क्लवको आयोजनामा नगरपालिका क्षेत्र भएपनी विकट क्षेत्रमा परेको हुनाले त्यस क्षेत्रमा शिविर राखिएको कार्यक्रम संयोजक सन्तोष गुरुङ्गले जानकारी दिनु भएको छ ।

पोखरा स्थित कास्की सेवा हस्पिटलको प्राविधिक सहयोगमा आयोजना गरेको स्वास्थ्य शिविरमा करिव ३ घण्टा टाढा देखी हिंडेस स्वास्थ्य सेवा लिन सेवाग्राही आएको रोटरी क्लव अफ लेखनाथका अध्यक्ष वद्रीनाथ पौडेलले वताउनु भयो ।

कार्यक्रमा वोल्दै प्रमुख अतिथी मध्ये नेपाल नगरपालीकाका मेयर रमेश पाण्डेले समृद्ध नेपाल निर्माण गर्न सर्वप्रथम जनताहरु स्वस्थ हुनुपर्ने र त्यसका लागी आफूले मध्ये नेपाल नगरपालिका वासीहरुलाई सवैमा स्वास्थ सेवा पुराउन पहिलो प्रथामिकता रहेको प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नु भएको छ । साथै उहाँले लेखनाथमा रहेको क्लवले यो स्थानमा आएर स्वास्थ सेवा दिएकोमा रोटरी र रोट्याक्ट क्लव लेखनाथलाई धन्यवाद ज्ञापन समेत गर्नु भएको छ ।

करिव ८०० वढीले सेवा लिएको उक्त शिविरमा सवै खाले रोग, एक्सरे, इसिजी, औषधी वितरण, रक्त परिक्षण लगाएतका सवै उपचार निशुल्क पाउँदा स्थानियहरु दंग परेका थिए ।

शिविर टक्कार स्थित वाल विकास मावीमा भएको थायो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

पतञ्जली आयुर्वेदका चार उत्पादन नेपालमा प्रतिबन्ध

२४ जेठ, काठमाडााैं । भारतका चर्चित योग गुरु बाबा रामदेवको पतञ्जली आयुर्वेदिक केन्द्रको उत्पादन विभिन्न चार प्रकार औषधि नेपालमा विक्री वितरण गर्न रोक लगाइएको छ । नमूना परीक्षणका क्रममा न्युन गुणस्तरीय तथा गुणस्तरहीन भएको पाइएपछि औषधि व्यवस्था विभागले औषधिको बिक्री वितरणमा ...