शंकर भण्डारी द्धारा कार्यकर्तालाई विचलित नहुन आग्रह

तनहुँ ३० पौष
नेपाली काग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एवम् पुर्व वन मन्त्री शकर भण्डारीले आम नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्वाचनको परिणामवाट विचलित नहुन आग्रह गर्नु भएको छ । मतदातालाई धन्यवाद गर्दै आफूले चुनावमा जित्न नसके पनी जनताको मन जितेको र सधैं जनताको पहरेदार भएर काम गर्दै जाने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गर्नु भएको छ ।
हार र जितले राजनितीको अन्तिम व्याख्या गर्दैन र हामीले रोजेको विधि अनुशार जनताको सेवामा लागी रहँदा इतिहासका काल खण्डमा जनताका लागी खोजेको परिवर्तनको अगुवाई गरेको लोकतन्त्रको जननी पार्टी नेपाली काग्रेस रहेको समेत भनाई राख्नु भएको छ । उहाँले लोकतन्त्रको सस्थागत विकास गर्दै राष्ट्रियतालाई केन्द्रमा राखेर देशमा साझा शत्रु गरीवी, अशिक्षा र वेरोजगारीलाई अन्त्य गर्दै अगाडी वढ्ने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गर्नु भएको छ ।
तनहुँ क्षेत्र नं १ वाट प्रनिनिधी सभामा पराजित हुनु भएका भण्डारीले स्थानिय जनताको घरका पुगी धन्यवाद ज्ञापन समेत व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

काँग्रेस केन्द्रीय कार्य समितिको आकस्मिक बैठक बस्दै

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय कार्य समितिको आकस्मिक बैठक शुक्रबार प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा हुने भएको छ । शुक्रबार बिहान ९ बजे उक्त बैठक आह्वान गरिएको नेपाली काँग्रेसका मुख्य सचिव कृष्ण पौडेलले बताए । यसैबीच  पार्टीले प्रदेश नं ३ को प्रदेशसभा ...