पार्वती मन्दीरको पुन निर्माण सम्पन्न

लेखनाथ ३ फागुन
पोखरा लेखनाथ ३० खयरखोरमा रहेको पार्वती मन्दीर पुन निर्माण सम्पन्न भएको छ । वातावरण संरक्षण मञ्च कास्की र पन्थको डाँडा वन उपभोक्ता समितीको संयुक्त आयोजनामा मर्कत कार्य गरीएको समितीका अध्यक्ष निरलाल तज्याले जानकारी दिनु भयो । विगत लामो समय देखी जिर्ण रहेको मन्दिर प्रचिन कालमा उक्त टोलमा पुर्खाहरुले निर्माण गरे देखी केही काम नभएको अवस्थामा पुन मर्मत गरी मन्दिरलाई दिगोपन दिन खोजीएको मञ्चका अध्यक्ष मोहन भट्टराईले जानकारी दिए । गत वैशाख १२ गतेको भुकम्पका कारण जिर्ण भएको मन्दिरलाई करिव २ लाख खर्च गरी पुननिर्माण तथा मर्मत गरीएको मञ्चका सचिव उत्तम श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

लेखनाथ मा सोप्न सुमनले स्टेज तताउने

पोखरा १९ माघ लेखनाथमा प्रशिद्ध गायक सोप्न सुमनले लाइभ कन्सर्टमा स्टेज तताउने भएका छन् । लेखनाथ मिडिया हायसको आयोजना र लेकसिटी युथ क्लवको सहआयोजनामा माघ २३ गते मंगलवार लेखनाथ आउने भएका छन् । लेखनाथ महोत्सव समापन भएको भोली पल्ट सोही ...