पोखरामा तान्डव अनलाईन शुरु

पोखरा १ फागुन
पोखरामा रहेका केही क्रियाशिल युवा पत्रकारहरुले तान्डव अनलाईन शुरु गरेका छन् । पोखरा ११ न्यूरोडमा कार्यलय राखी प्रदेश नं ४ मा नै उत्कृष्ठ वनाउने उद्देश्यले अनलाईन र साप्ताहिक पत्रिका शुरु गरेको कार्यकारी सम्पादक सन्तोष सुवेदीले जानकारी दिए । विभिन्न सञ्चार माध्यममा काम गरे सञ्चार क्षेत्रमा आफूनै केही गरौं भनी उनीहरुले अनलाईन तथा साप्ताहिक पत्रिका शुरु गरेका छन् । समय सँगै भएको प्रविधिको विकासलाई मध्येनजर गरी शुरु गरेको सञ्चार माध्यमले पोखराको सञ्चार क्षेत्रमा नयाँ आयाम थप्ने जानकारी दिएका छन् ।

Home Page

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न

  जनमार्ग सहकारी सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न पोखरा २९ असोज पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका ३१ बेगनासमा रहेको जनमार्ग बचत तथा ऋण सहकारी, सस्थाको सातौ बार्षिक साधारणसभा जनप्रतिनिधी पुर्णाखर पाण्डे को प्रमुख, आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको छ । सस्थाका अध्यक्ष मनिराम कडेलको ...