पोखरा विश्वविद्यालयमा अनेरास्ववियुको तोडफोड

लेखनाथ १६ फागुन
पोखरा विश्वविद्यालयमा अनेरास्ववियुले तोडफोड गरेको छ । निर्धारित समयमा स्ववियु चुनावको माग गर्दै र विश्वविद्यालय पदाधिकारीले मागको सुनुवाई नगरेको भन्दै अनेरास्वीयुले केन्द्रिय कार्यलय भवनको सिसा र गमला फुटाएका छन् ।
स्ववियु चुनावको मिती तोक्न आनाकानी गरेको र आफूहरुलाई वेवास्ता समेत गरेको भन्दै नेपाल विद्यार्थी संघ, अनेरास्वीयु, अखिल क्रान्तीकारी ३ वटै विद्यार्थी संगठनले कर्मचारीलाई कार्यलय भित्र नै थुनेका छन् । चुनावको मिती नतोकी वार्तावाट समाधान नखोजी पदाधीकारी भागेको भन्दै ३ वटै विद्यार्थी संगठनले केन्द्रिय कार्यलयको गेट वन्द गरी कर्मचारीलाई भित्र नै थुनेका छन् । इलाका प्रहरी कार्यलय हंसपुरका डिएसपी गोविन्द पुरीले वार्ता वाट समस्याको समाधान गर्न विद्यार्थीलाई आग्रह गर्दै कर्मचारीलाई निकाल्न आग्रह गरेका छन् ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

अख्तियारको हिरासतमा रहेका शर्मालाई अदालतमा उपस्थित गराउन सर्वोच्चको आदेश

काठमाडौं, २८ असार – आन्तरिक राजस्व विभागका महानिर्देशक चुडामणि शर्मालाई शुक्रवार अदालतमा उपस्थित गराउन सर्वोच्च अदालतले अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगका नाममा आदेश जारी गरेको छ । आयोगले शर्मालाई गैरकानूनी रुपमा थुनामा राखेको भन्दै बन्दीप्रत्यक्षीकरणको रिट परेको थियो । न्यायाधीश पुरुषेत्तम ...