प्रजातन्त्रवादी प्राध्यापक पोवीमा थापा

लेखनाथ २८ माघ
प्रजातन्त्रवादी प्रध्यापक संघ पोखरा विश्वविद्यालयको अध्यक्षमा सञ्जिव थापा निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । पोखरा १० अमरसिंहचोक भमरकोट पार्टी प्यालेसमा भएको संघको तेस्रो अधिवेशनवाट थापा सर्वसम्मत रुपमा चयन हुनु भएको हो । त्यसै गरी संघको उपाध्यक्षमा सन्तोष गुरुङ्ग, सचिव विमला भट्ट, सहसचिव सुरेन्द्र तिवारी, कोेषाध्यक्ष विष्णु न्यौपाने सदस्यहरुमा भरतराज वाग्ले, पुष्पा पौडेल, आशिष थापा र सन्तोष गुप्ता हरनु भएको छ ।
अधिवेशन कार्यक्रममा वोल्दै प्रमुख अतिथी प्रजातन्त्रवादी प्राध्यापक संघका केन्द्रिय अध्यक्ष कमल सापकोटाले शिक्षा क्षेत्रलाई मर्यादित वनाउने महत्वपुर्ण हात भनेको प्राध्यापकको भएको हुँदा संवेदनशिल हुन आग्रह गर्नु भएको छ ।
सोही कार्यक्रममा संघका केन्द्रिय सदस्य ध्रव गौतम, प्रदेश नं ४ का प्रदेश सभा सदस्य विन्दु कुमार थापा, मानविकी संकायका डिन प्रा डा इन्द्र प्रसाद तिवारी, व्यवस्थापन संकायका डिन प्रा हरि वहादुर खड्का, प्रा डा विष्णु तिवारी, नेपाली काग्रेस कास्की सचिव सुदिप मोहन भट्टराई, कर्मचारी संघका अध्यक्ष शिवराज पण्डित लगाएतले कार्यक्रमको सफलताको शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको छ ।
संघका अध्यक्ष अर्जुन गौतमको सभापतीत्वमा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव योगराज लामीछानेले गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

शंकर भण्डारी द्धारा कार्यकर्तालाई विचलित नहुन आग्रह

तनहुँ ३० पौष नेपाली काग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एवम् पुर्व वन मन्त्री शकर भण्डारीले आम नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्वाचनको परिणामवाट विचलित नहुन आग्रह गर्नु भएको छ । मतदातालाई धन्यवाद गर्दै आफूले चुनावमा जित्न नसके पनी जनताको मन जितेको र सधैं जनताको ...