लेखनाथ मा सोप्न सुमनले स्टेज तताउने

पोखरा १९ माघ

लेखनाथमा प्रशिद्ध गायक सोप्न सुमनले लाइभ कन्सर्टमा स्टेज तताउने भएका छन् । लेखनाथ मिडिया हायसको आयोजना र लेकसिटी युथ क्लवको सहआयोजनामा माघ २३ गते मंगलवार लेखनाथ आउने भएका छन् । लेखनाथ महोत्सव समापन भएको भोली पल्ट सोही स्टेजमा हुने कार्यक्रममा सप्न सुमन, ड्रिमर्ज, कपिल पुन, सैनिक सेभएर लगाएत फेशन शो समेत हुने कार्यक्रम संयोजक सन्दिप पौडेलले जानकारी दिए । पोखरा सँगै लेखनाथमा समेत राष्ट्रिय स्तरको व्याण्डको प्रस्तु्ती राख्न पाउँदा लेखनाथले समेत नयाँ आयाम पाउने व्यण्ड संयोजक प्रतिक सुनारले जानकारी दिए ।

लेखनाथमा भएका युवा युवतीहरु विशेष रुपमा आकर्षण रहेका सोप्न सुमनलाई लेखनाथमा पाउँदा अत्यन्त खुशी भएका छन् । पोखरामा पहिलो पटक कन्सर्टमा आउन लागेका उनी फेसवुक र युटुभ मार्फत सवैलाई हेर्न आउन आग्रह समेत गरेको सहआयोजक लेकसिटी युथ क्लवका अध्यक्ष अर्जुन भण्डारीले जानकारी दिए ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

प्रधानमन्त्री देउवाले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दै, राजीनामा आउने

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दैछन् । उनले राष्ट्रको नाममा संवोधन गर्दै राजीनामाको घोषणा गर्ने कार्यक्रम रहेको स्रोतले बताएको छ । मंगलबार साँझ बसेको केही मन्त्रीहरु र नेताहरुसंगको छलफलपछि देउवाले राष्ट्रकै नाममा संवोधन गरी राजीनामा दिने मनस्थिति ...