विद्यार्थीले गेट भित्रै थुने कर्मचारी

लेखनाथ १६ फागुन
पोखरा विश्वविद्यालयका कर्मचारीलाई विद्यार्थीले गेट भित्रै थुनेका छन् । स्ववियु चुनावको माग गर्दै अएका विद्यार्थीको पदाधीकारीले नसुनेको र वार्ता वाट भागेको भन्दै कर्मचारी तथा प्राध्यापकलाई केन्द्रिय कार्यलय भित्र नै थुनेका छन् । नेपाल विद्यार्थी संघ, अनेरास्ववीयु, अखिल क्रान्तीकारी ३ वटै विद्यार्थी संगठनले आफूहरुको माग सुनुवाई नभए सम्म कर्मचारीलाई छाड्न नसकीने एक विद्यार्थी नेताले वताएका छन् ।
विश्वविद्यालयका उपकुलपतीले आफ्ना कर्मचारीलाई जसरी पनी वाहिर लैजाने धम्की समेत दिएको एक विद्यार्थी नेताले वताएका छन् । वार्तामा वोलाए झै गर्ने अनी वाहाना वनाएर भाग्ने विश्वविद्यालय पदाधीकारीको दैनिकी भएको आन्दोलन रत विद्याथीहरुले वताएका छन् । प्रहरी प्रशासन भने सके सम्म मिलाउने प्रयास गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

लेखनाथ मा सोप्न सुमनले स्टेज तताउने

पोखरा १९ माघ लेखनाथमा प्रशिद्ध गायक सोप्न सुमनले लाइभ कन्सर्टमा स्टेज तताउने भएका छन् । लेखनाथ मिडिया हायसको आयोजना र लेकसिटी युथ क्लवको सहआयोजनामा माघ २३ गते मंगलवार लेखनाथ आउने भएका छन् । लेखनाथ महोत्सव समापन भएको भोली पल्ट सोही ...