विश्वकप क्रिकेट छनोट खेलको यात्रा तय गराउने केसी सम्मानित

बागलुङ- राष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी करण केसीलाई गृह जिल्ला बागलुङमा आज स्वागत तथा सम्मान गरिएको छ ।

बागलुङ नगरपालिका र जिल्ला खेलकुद विकास समितिद्वारा आयोजित समारोहमा केसी नगद रु ५० हजारसहित सम्मानित भएका हुन्  ।

बागलुङ क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य डा सूर्य पाठक, बागलुङ नगरपालिकाका प्रमुख जनकराज पौडेल र जिल्ला खेलकुद विकास समिति बागलुङका अध्यक्ष धनबहादुर परियारले संयुक्त रुपमा सम्मानपत्र र नगद प्रदान गरेका थिए  ।

बागलुङ नगरपालिका–८ सिगानामा जन्मेका केसीले हालै आइसिसी विश्वकप क्रिकेट लिग–२ अन्तर्गत नामिबियामा भएको खेलमा नेपाललाई जिताउन निर्णायक भूमिका खेलेका थिए  । सोही जितपछि नेपाली क्रिकेट टोली जिम्बाबेमा हुने विश्वकप क्रिकेट छनोट खेलको यात्रा तय गर्न सफल भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

रोमाञ्चक खेलमा श्रीलंकाले अस्ट्रेलियालाई पाँच विकेटले हरायो, अन्तिम बलमा विजयी

काठमाडौं, ६ फागुन — अस्ट्रेलियाको भ्रमणमा रहेको श्रीलंका पहिलो टी२० खेलमा पाँच विकेटले विजयी भएको छ । अस्ट्रेलियाले तेर्स्याएको १६८ रनको चुनौतीलाई अन्तिम बलमा पूरा गर्दै श्रीलंका विजयी भएको हो । अन्तिम बलमा एक रन बनाउनुपर्ने अवस्थामा चमारा कापुगेदेराले चौका ...