काग्रेस महामन्त्री कोइराला लेखनाथ आउने

लेखनाथ २७ फागुन
नेपाली काग्रेसका महामन्त्री शंशाक कोइराला लेखनाथ आउनुहुने भएको छ । नेपाल विद्यार्थी संघ पोखरा विश्वविद्यालयको आयोजनामा हुने विद्यार्थी स्वागत कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्न मंगलवार लेखनाथ आउनु हने भएको छ । विश्वविद्यालयमा हुन लागेको स्ववियु चुनाव केन्द्रित गरी गरीएको कार्यक्रममा कोइराला सँगै काग्रेस केन्द्रिय सदस्य गगन थापा, प्रदीप पौडेल लगाएतले सम्वोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको नेविसंघ पोखरा विश्वविद्यालय सभापती स्वतन्त्र वस्नेतले जानकारी दिनुभयो ।
पोखरा विश्वविद्यालयमा यही चैत्र २१ गते स्ववियु चुनाव हुने घोषणा भए सँगै विद्यार्थीहरु राजनिती रुपमा क्रियाशिल भएका छन् । प्रदेश नं ४ मा नै एक मात्र रहेको केन्द्रिय क्याम्पस पोखरा विश्वविद्यालयमा करीव ४ हजार वढी विद्यार्थी अध्ययनरत रहेका छन् । पोखरा विश्वविद्यालयमा कर्मचारी र प्राध्यापकको चुनावमा काग्रेस समर्थीत संगठनको वहुमत रहेको हुँदा स्ववियु चुनावमा समेत राम्रो नतिजा आउनेमा नेविसंघ नेताहरु आशावादी रहेका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

शंकर भण्डारी द्धारा कार्यकर्तालाई विचलित नहुन आग्रह

तनहुँ ३० पौष नेपाली काग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एवम् पुर्व वन मन्त्री शकर भण्डारीले आम नेता तथा कार्यकर्तालाई निर्वाचनको परिणामवाट विचलित नहुन आग्रह गर्नु भएको छ । मतदातालाई धन्यवाद गर्दै आफूले चुनावमा जित्न नसके पनी जनताको मन जितेको र सधैं जनताको ...