रोट्याक्ट लेखनाथले सप्ताहव्यापी कार्यक्रम गर्ने

लेखनाथ २६ फागुन
रोट्याक्ट क्लव अफ लेखनाथले विश्व रोट्याक्ट दिवसको अवसरमा सप्ताह व्यापी कार्यक्रम गर्ने भएको छ । सप्ताहव्यापी कार्यक्रम अन्तर्गत पहिलो दिन कवि शिरोमणी लेखनाथ पौडेलको जन्मस्थलको सरफाई, दोस्रो दिन रोटरी र रोट्याक्ट क्लव लेखनाथ विच मैत्रिपुर्ण फुटसल प्रतीयोगिता, तेस्रो दिन ट्राफिक सचेतना कार्यक्रम, चौथो दिन वृद्धा अश्रममा खाद्यन्न वितरण, पाँचौ दिन विश्व शान्तिका लागी द्धिप प्रज्वलन कार्यक्रम, छैटौ दिन स्थापना दिवसको अवसरका केक काट्ने कार्यक्रम र सातौ दिन डिआरआर भिजिट कार्यक्रम रहेको क्लवका अध्यक्ष सुजन न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।
रोट्याक्टको स्थापना दिवसको अवसरमा विश्वभर नै रोट्याक्ट अभियानमा लागेका युवाहरुले विभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएका छन् । यही अभियान अन्तर्गत पहिलो पटक ७ वटै दिन विविध कार्यक्रम गर्न लागेको क्लवका उपाध्यक्ष चिरञ्जीवी न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

लेखनाथ मा सोप्न सुमनले स्टेज तताउने

पोखरा १९ माघ लेखनाथमा प्रशिद्ध गायक सोप्न सुमनले लाइभ कन्सर्टमा स्टेज तताउने भएका छन् । लेखनाथ मिडिया हायसको आयोजना र लेकसिटी युथ क्लवको सहआयोजनामा माघ २३ गते मंगलवार लेखनाथ आउने भएका छन् । लेखनाथ महोत्सव समापन भएको भोली पल्ट सोही ...