नेपाल पत्रकार महासंघ ४ नं प्रदेशमा पौडेल

पोखरा
नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश नं ४ को अध्यक्षमा त्रिभुवन पौडेल निर्वाचित भएका छन् । नेपाल पत्रकार महासंघ कास्कीका उपाध्यक्ष रहेका पौडेल कास्कीवाट राजिनामा दिएर प्रदेश अध्यक्षका उम्मेदवार वनेका हुन् । प्रदेश नं ४ कै उपाध्यक्षमा नारायण प्रसाद शर्मा, उपाध्यक्ष महिलामा शान्ति गुरुङ्ग, महासचिवमा गणेश पौडेल, सचिवमा इन्द्र प्रसाद पौडेल, रुद्रश्रीस मगर, कोषाध्यक्ष दिपक भट्टराई रहेका छन् भने १४ जना अन्य सदस्य निर्वाचित भएका छन् ।
नामहरु निम्न अनुशार रहेको छ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

फिस फेष्टीवलमा वेगनास क्लव र आमा समुहको सहयोग

लेखनाथ २४ चैत्र होटल तथा रेष्टुरेन्ट एसोसिएसनको आयोजनामा हुन लागेको चौथौ फिस फेष्टीवलमा वेगनास युवा क्लव र वेगनासताल महिला समुहले सहयोग गर्ने भएको छ । वेगनास युवा क्लवका अध्यक्ष राम रानाभाटले लेखनाथमा रहेको वेगनासतालको प्रचारमा मुख्य भूमिका खेलेको फिस फेष्टीवलमा ...