मिस क्विन लेखनाथ विजेता ज्योतीले पाईन् स्कूटर

तेस्रो स‌स्करणको मिस क्विन लेखनाथ २०७४ की विजेता ज्योती खत्रीले सुजुकी व्राण्डको स्कूटर प्राप्त गरेकी छन् । गत मसिर १४ गते सम्पन्न भएको मिस क्विन लेखनाथकी विजेता केसीले २ लाख पर्ने स्कूटर प्राप्त गरेकी छन् ।

साथमा उनले पोखरा इन्टरनेटवाट १ वर्ष सम्मको निशुल्क इन्टरनेट समेत प्राप्त गरेकी छन् । पुरस्कार वितरण कार्यक्रममा वोल्दै हिमालयन अटो वर्ड पोखराका प्रवन्ध निर्देशक ध्रुव थापाले यस्ता खालको कार्यक्रमले युवतीहरुमा अन्तर निहित क्षमताको प्रस्तफूटन गर्ने हुँदा भाग लिनु राम्रो भएको वताउनु भएको छ ।

तेस्रो सस्करण सम्म आईपुग्दा मिस क्विन लेखनाथमा पहिलो सुलोचना श्रेष्ठ र दोस्रो अनुराधा लामीछाने वन्न सफल भएकी छन् । लेखनाथ क्षेत्र भित्रमा आफू भित्र भएको प्रतिभा प्रफूटन र व्यक्तित्व विकासमा उल्लेख्य भूमिका खेलेको मिस क्विन लेखनाथ, लेखनाथ कै व्राण्ड वन्न सफल भएको छ ।

साथै फस्ट रनर अप सव्रीना ओलीले नगद ५० हजार र सेकेन्ड रनर अप दिपा आचार्यले नगद ३० हजार प्राप्त गरेकी छन् । प्रत्येक वर्ष लेखनाथमा हुने मिस क्विन प्रतियोगिताले सात तालको वाटिका शहर लेखनाथलाई राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरमा चिनाउन सफल भएको छ ।

साथै अव चौथौ सस्सकरणको फाइनल कार्यक्र लेखनाथमा नै गर्ने आयोजक सस्था लेखनाथ मिडिया हाउसका प्रवन्ध निर्देशक सन्दिप पौडेलले जानकारी दिनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

मानव बेचबिखन मुद्दामा राजेन्द्र खड्गी पक्राउ

काठमाडौँ । प्रहरीले कलाकार तथा चलचित्रका द्वन्द्व निर्देशक राजेन्द्र खड्गीलाई पक्राउ गरेको छ । दक्षिण कोरियामा विभिन्न नाटक, वृत्तचित्र र चलचित्र बनाउने भनी कलाकारका नाममा विभिन्न व्यक्तिलाई पठाई उतै लुक्न लगाउने गरेको आरोपमा प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले खड्गीलाई बिहिवार ठमेलबाट ...